ŠNK Polet Karanac

ŠNK Polet Karanac

počinje za

-- : --

HNK Bilje
ŠNK Polet Karanac

HNK "Bilje"

II ŽNL Beli Manastir 22/23

12.03.2023. 15:00

II ŽNL Beli Manastir 22/23
NK Sloga Gajić
21.08.2022. 18:00
3 : 0
NK Ribar Kopačevo
NK Belje
21.08.2022. 18:00
1 : 1
NK Napredak (B)
NK Columbus 2005
21.08.2022. 18:00
3 : 1
NK Mladost Čeminac
ŠNK Polet Karanac
21.08.2022. 18:00
1 : 0
HNK Bilje
NK Međimurec (K)
21.08.2022. 18:00
2 : 1
NK Šokadija (D)
NK Petlovac
21.08.2022. 18:00
0 : 5
NK Jovan Lazić
NK Bratstvo (Ja)
21.08.2022. 18:00
0 : 1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
HNK Bilje
27.08.2022. 17:30
3 : 2
NK Šokadija (D)
NK Jovan Lazić
28.08.2022. 17:30
2 : 0
NK Belje
NK Ribar Kopačevo
28.08.2022. 17:30
0 : 2
NK Bratstvo (Ja)
ŠNK Polet Karanac
28.08.2022. 17:30
3 : 1
NK Sloga Gajić
NK Napredak (B)
28.08.2022. 17:30
1 : 0
NK Međimurec (K)
NK Mladost Čeminac
28.08.2022. 17:30
2 : 1
NK Petlovac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
28.08.2022. 17:30
2 : 2
NK Columbus 2005
NK Belje
03.09.2022. 17:00
1 : 2
NK Mladost Čeminac
NK Columbus 2005
04.09.2022. 17:00
4 : 2
NK Ribar Kopačevo
NK Petlovac
04.09.2022. 17:00
1 : 4
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Sloga Gajić
04.09.2022. 17:00
0 : 0
HNK Bilje
NK Međimurec (K)
04.09.2022. 17:00
3 : 1
NK Jovan Lazić
NK Bratstvo (Ja)
04.09.2022. 17:00
1 : 5
ŠNK Polet Karanac
NK Šokadija (D)
04.09.2022. 17:00
3 : 0
NK Napredak (B)
HNK Bilje
10.09.2022. 17:00
1 : 0
NK Napredak (B)
NK Jovan Lazić
11.09.2022. 17:00
4 : 1
NK Šokadija (D)
NK Mladost Čeminac
11.09.2022. 17:00
0 : 2
NK Međimurec (K)
NK Ribar Kopačevo
11.09.2022. 17:00
0 : 2
NK Petlovac
ŠNK Polet Karanac
11.09.2022. 17:00
10 : 2
NK Columbus 2005
NK Sloga Gajić
11.09.2022. 17:00
1 : 5
NK Bratstvo (Ja)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
11.09.2022. 17:00
3 : 3
NK Belje
NK Belje
17.09.2022. 17:00
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Međimurec (K)
18.09.2022. 17:00
1 : 4
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Petlovac
18.09.2022. 17:00
0 : 9
ŠNK Polet Karanac
NK Bratstvo (Ja)
18.09.2022. 17:00
3 : 1
HNK Bilje
NK Columbus 2005
18.09.2022. 17:00
2 : 1
NK Sloga Gajić
NK Šokadija (D)
18.09.2022. 17:00
3 : 3
NK Mladost Čeminac
NK Napredak (B)
18.09.2022. 17:00
0 : 6
NK Jovan Lazić
HNK Bilje
24.09.2022. 16:30
2 : 2
NK Jovan Lazić
NK Sloga Gajić
25.09.2022. 16:30
1 : 1
NK Petlovac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
25.09.2022. 16:30
3 : 0
NK Šokadija (D)
ŠNK Polet Karanac
25.09.2022. 16:30
3 : 0
NK Belje
NK Bratstvo (Ja)
25.09.2022. 16:30
2 : 0
NK Columbus 2005
NK Ribar Kopačevo
25.09.2022. 16:30
2 : 5
NK Međimurec (K)
NK Mladost Čeminac
25.09.2022. 16:30
2 : 0
NK Napredak (B)
NK Belje
01.10.2022. 16:30
2 : 3
NK Sloga Gajić
NK Columbus 2005
02.10.2022. 16:30
1 : 4
HNK Bilje
NK Petlovac
02.10.2022. 16:30
1 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Jovan Lazić
02.10.2022. 16:30
3 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Napredak (B)
02.10.2022. 16:30
1 : 1
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Međimurec (K)
02.10.2022. 16:30
2 : 0
ŠNK Polet Karanac
NK Šokadija (D)
02.10.2022. 16:30
12 : 0
NK Ribar Kopačevo
HNK Bilje
08.10.2022. 16:00
3 : 0
NK Mladost Čeminac
NK Ribar Kopačevo
09.10.2022. 16:00
0 : 1
NK Napredak (B)
NK Columbus 2005
09.10.2022. 16:00
3 : 2
NK Petlovac
ŠNK Polet Karanac
09.10.2022. 16:00
3 : 3
NK Šokadija (D)
NK Bratstvo (Ja)
09.10.2022. 16:00
8 : 0
NK Belje
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
09.10.2022. 16:00
1 : 3
NK Jovan Lazić
NK Sloga Gajić
09.10.2022. 16:00
1 : 1
NK Međimurec (K)
NK Belje
15.10.2022. 16:00
0 : 2
NK Columbus 2005
NK Petlovac
16.10.2022. 16:00
1 : 3
HNK Bilje
NK Šokadija (D)
16.10.2022. 16:00
6 : 4
NK Sloga Gajić
NK Napredak (B)
16.10.2022. 16:00
1 : 1
ŠNK Polet Karanac
NK Međimurec (K)
16.10.2022. 16:00
1 : 1
NK Bratstvo (Ja)
NK Mladost Čeminac
16.10.2022. 16:00
0 : 8
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Jovan Lazić
16.10.2022. 16:00
6 : 0
NK Ribar Kopačevo
HNK Bilje
22.10.2022. 15:30
2 : 0
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Columbus 2005
23.10.2022. 15:30
0 : 4
NK Međimurec (K)
NK Petlovac
23.10.2022. 15:30
2 : 3
NK Belje
NK Ribar Kopačevo
23.10.2022. 15:30
0 : 0
NK Mladost Čeminac
NK Sloga Gajić
23.10.2022. 15:30
2 : 0
NK Napredak (B)
NK Bratstvo (Ja)
23.10.2022. 15:30
3 : 1
NK Šokadija (D)
ŠNK Polet Karanac
23.10.2022. 15:30
0 : 1
NK Jovan Lazić
NK Belje
29.10.2022. 14:30
1 : 4
HNK Bilje
NK Napredak (B)
30.10.2022. 14:30
2 : 2
NK Bratstvo (Ja)
NK Mladost Čeminac
30.10.2022. 14:30
1 : 5
ŠNK Polet Karanac
NK Međimurec (K)
30.10.2022. 14:30
5 : 0
NK Petlovac
NK Jovan Lazić
30.10.2022. 14:30
3 : 1
NK Sloga Gajić
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
30.10.2022. 14:30
3 : 1
NK Ribar Kopačevo
NK Šokadija (D)
30.10.2022. 14:30
5 : 2
NK Columbus 2005
NK Belje
05.11.2022. 14:30
2 : 6
NK Međimurec (K)
HNK Bilje
05.11.2022. 14:30
3 : 2
NK Ribar Kopačevo
ŠNK Polet Karanac
06.11.2022. 14:30
4 : 2
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Sloga Gajić
06.11.2022. 14:30
8 : 1
NK Mladost Čeminac
NK Bratstvo (Ja)
06.11.2022. 14:30
0 : 2
NK Jovan Lazić
NK Petlovac
06.11.2022. 14:30
0 : 2
NK Šokadija (D)
NK Columbus 2005
06.11.2022. 14:30
1 : 1
NK Napredak (B)
NK Jovan Lazić
13.11.2022. 14:00
2 : 0
NK Columbus 2005
NK Mladost Čeminac
13.11.2022. 14:00
0 : 3
NK Bratstvo (Ja)
NK Međimurec (K)
13.11.2022. 14:00
1 : 2
HNK Bilje
NK Napredak (B)
13.11.2022. 14:00
5 : 0
NK Petlovac
NK Šokadija (D)
13.11.2022. 14:00
7 : 1
NK Belje
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
13.11.2022. 14:00
3 : 1
NK Sloga Gajić
NK Ribar Kopačevo
13.11.2022. 14:00
0 : 5
ŠNK Polet Karanac
NK Šokadija (D)
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Međimurec (K)
NK Napredak (B)
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Belje
NK Jovan Lazić
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Petlovac
NK Ribar Kopačevo
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
HNK Bilje
12.03.2023. 15:00
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Mladost Čeminac
12.03.2023. 15:00
-- : --
NK Columbus 2005
NK Belje
19.03.2023. 15:00
-- : --
NK Jovan Lazić
NK Petlovac
19.03.2023. 15:00
-- : --
NK Mladost Čeminac
NK Međimurec (K)
19.03.2023. 15:00
-- : --
NK Napredak (B)
NK Sloga Gajić
19.03.2023. 15:00
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Bratstvo (Ja)
19.03.2023. 15:00
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Šokadija (D)
19.03.2023. 15:00
-- : --
HNK Bilje
NK Columbus 2005
19.03.2023. 15:00
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Jovan Lazić
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Međimurec (K)
ŠNK Polet Karanac
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Petlovac
NK Napredak (B)
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Šokadija (D)
NK Mladost Čeminac
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Belje
HNK Bilje
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Ribar Kopačevo
26.03.2023. 16:00
-- : --
NK Columbus 2005
NK Bratstvo (Ja)
02.04.2023. 16:00
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Belje
02.04.2023. 16:00
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Petlovac
02.04.2023. 16:00
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Columbus 2005
02.04.2023. 16:00
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Napredak (B)
02.04.2023. 16:00
-- : --
HNK Bilje
NK Međimurec (K)
02.04.2023. 16:00
-- : --
NK Mladost Čeminac
NK Šokadija (D)
02.04.2023. 16:00
-- : --
NK Jovan Lazić
ŠNK Polet Karanac
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Petlovac
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Međimurec (K)
NK Jovan Lazić
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Napredak (B)
HNK Bilje
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Sloga Gajić
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Columbus 2005
NK Mladost Čeminac
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Šokadija (D)
NK Ribar Kopačevo
08.04.2023. 16:00
-- : --
NK Belje
NK Šokadija (D)
16.04.2023. 16:30
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Jovan Lazić
16.04.2023. 16:30
-- : --
HNK Bilje
NK Petlovac
16.04.2023. 16:30
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Belje
16.04.2023. 16:30
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Napredak (B)
16.04.2023. 16:30
-- : --
NK Mladost Čeminac
NK Međimurec (K)
16.04.2023. 16:30
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Columbus 2005
16.04.2023. 16:30
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Sloga Gajić
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Belje
HNK Bilje
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Columbus 2005
ŠNK Polet Karanac
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Međimurec (K)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Napredak (B)
NK Ribar Kopačevo
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Šokadija (D)
NK Mladost Čeminac
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Jovan Lazić
NK Bratstvo (Ja)
23.04.2023. 16:30
-- : --
NK Petlovac
NK Mladost Čeminac
30.04.2023. 16:30
-- : --
HNK Bilje
NK Jovan Lazić
30.04.2023. 16:30
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Petlovac
30.04.2023. 16:30
-- : --
NK Columbus 2005
NK Napredak (B)
30.04.2023. 16:30
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Šokadija (D)
30.04.2023. 16:30
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Belje
30.04.2023. 16:30
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Međimurec (K)
30.04.2023. 16:30
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Ribar Kopačevo
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Jovan Lazić
NK Sloga Gajić
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Šokadija (D)
ŠNK Polet Karanac
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Napredak (B)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Mladost Čeminac
HNK Bilje
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Petlovac
NK Columbus 2005
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Belje
NK Bratstvo (Ja)
07.05.2023. 17:30
-- : --
NK Međimurec (K)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
14.05.2023. 17:30
-- : --
HNK Bilje
NK Napredak (B)
14.05.2023. 17:30
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Šokadija (D)
14.05.2023. 17:30
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Belje
14.05.2023. 17:30
-- : --
NK Petlovac
NK Mladost Čeminac
14.05.2023. 17:30
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Jovan Lazić
14.05.2023. 17:30
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Međimurec (K)
14.05.2023. 17:30
-- : --
NK Columbus 2005
NK Sloga Gajić
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Jovan Lazić
HNK Bilje
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Belje
NK Bratstvo (Ja)
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Napredak (B)
NK Petlovac
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Međimurec (K)
ŠNK Polet Karanac
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Mladost Čeminac
NK Ribar Kopačevo
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
NK Columbus 2005
21.05.2023. 17:30
-- : --
NK Šokadija (D)
NK Međimurec (K)
28.05.2023. 17:30
-- : --
NK Belje
NK Napredak (B)
28.05.2023. 17:30
-- : --
NK Columbus 2005
NK Jovan Lazić
28.05.2023. 17:30
-- : --
NK Bratstvo (Ja)
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
28.05.2023. 17:30
-- : --
ŠNK Polet Karanac
NK Šokadija (D)
28.05.2023. 17:30
-- : --
NK Petlovac
NK Ribar Kopačevo
28.05.2023. 17:30
-- : --
HNK Bilje
NK Mladost Čeminac
28.05.2023. 17:30
-- : --
NK Sloga Gajić
NK Bratstvo (Ja)
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Mladost Čeminac
NK Columbus 2005
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Jovan Lazić
ŠNK Polet Karanac
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Ribar Kopačevo
NK Petlovac
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Napredak (B)
NK Belje
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Šokadija (D)
HNK Bilje
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Međimurec (K)
NK Sloga Gajić
04.06.2023. 17:30
-- : --
NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK Jovan Lazić 13 31 34
2. ŠNK Polet Karanac 13 35 29
3. HNK Bilje 13 14 29
4. NK Bratstvo (Ja) 13 18 26
5. NK Međimurec (K) 13 18 26
6. NK Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 13 16 24
7. NK Šokadija (D) 13 18 20
8. NK Columbus 2005 13 -14 17
9. NK Sloga Gajić 13 0 15
10. NK Napredak (B) 13 -7 14
11. NK Mladost Čeminac 13 -27 11
12. NK Belje 13 -26 8
13. NK Petlovac 13 -34 4
14. NK Ribar Kopačevo 13 -42 1

VIJESTI

GALERIJA

ŠNK Polet Karanac